הפתרונות שלנו

פתרונות וידאו ואודיו

מטריצות

איך שלא בוחנים את המטריצות שאנחנו מייצרים – היתרונות ברורים:

מגוון המטריצות לכל צורך וייעוד הן למתקינים מקצועיים בפלח הביתי

(מטריצות 8x8 ויותר)  והן לפלח המוסדי (מטריצות 16x16 ועד 32x32).

עמידות לאורך זמן. זהו אחד המאפיינים בכל מוצרי סילורה בכלל ובמבחר המטריצות בפרט. וכשמצרפים לעמידות זו את יתרון המחיר אין ספק שזו הרכישה הנכונה והמשתלמת ביותר.

אפשרויות השליטה. כל המטריצות שאנחנו מפתחים ומייצרים – קטנות כגדולות – מתממשקות ו'מדברות באותה שפה'  עם כל סוגי האפליקציות בשוק בהתאמה מושלמת לכל סוגי טכנולוגיות השידור הקיימות.

כך, ניתן למצוא את המטריצות שלנו במניפה רחבה ביותר של 'צרכנים' החל בחדרי טלוויזיה ווידאו ביתיים, חדרי עריכה והקלטה ביתיים, דרך מקומות בילוי כמו פאבים ומרכזי מבקרים וכלה בשוק המוסדי שכולל גופים וחברות עסקיות גדולות המנהלות חדרי בקרה ושליטה, משרדי ממשלה ועוד.

ממירי פורמט וסקיילרים

 

יחד עם התפתחות מקורות הוידאו והמסכים קיימת בעיית התממשקות בין מקור שידור חדש למסך ישן (אנלוגי לדיגיטלי ולהיפך לדוגמא). פתרונות רבים פותחו והומצאו לאורך השנים. גם סילורה, שעיקר עיסוקה הוא פתרונות וידיאו/אודיו מפתחת ממירים שידלגו על הפעם הטכנולוגי בין מסך למקור שידור. וגולת הכותרת היא פיתוח ממיר אחד שנותן מענה מושלם לכל צורך כולל צרכים מיוחדים.

בין הפתרונות הקיימים יש את משפחת הסקיילרים, סוג של ממיר שהופך תמונה באיכות גרועה לתמונה באיכות גבוהה ומקבע אותה כך ללא תלות במקור השידור.  כחברה מובילה בתחום, את מניפת הסקיילרים הרחבה שאנחנו מציעים כיום לכל מטרה ובאיכות מוצר המוקפדת ביותר, נמצאים כעת בפיתוח סקיילרים חדשניים שיאפשרו בנייה מחדש של התמונה באיכות שידור מעולה וזאת במקום להחליף מערכות ישנות בחדשות – תהליך יקר ואשר הסקיילר הופך אותו למיותר. 

בקרים לקירות וידאו

כאן, במשפחת הבקרים לקירות וידאו, פיתוח החומרה והטכנולוגיות לצורך פתרונות וידאו/אודיו מציבים רף חדש בתחום. הבקר של חברת TVONE הבריטית -  החברה המובילה בעולם בתחום בקרי קירות וידאו והוא מאפשר ביצועי פרזנטציה ותפעול SHOW-ROOM שלא נראו עד כה.

ביצועים - הבקר החדש מסוגל לשלוט על ארבעה קירות וידאו מה שמייצר חיסכון כספי עצום מאחר והוא ממלא את מקומם של ארבעה בקרים 'ישנים'.

אפס תקלות - הבקר מבוסס על חומרה ייעודית – מערכת שכל מומחיותה הוא ניהול קירות וידאו והוא מתאפיין בתכונת "התקן ושכח" כלומר... אין תקלות!!! הוא אין פלא איפוא – על רקע הביצועים והעמידות המדהימה - שבקר זה הפך למבוקש ביותר. 

פתרונות אודיו ושליטה

מילת המפתח כאן היא סינכרוניזציה בין תמונה לקול. המעבר מהעולם ה"אנלוגי ל"דיגיטלי" הוליד צורך בפיתוח פתרונות אודיו בדיוק כמו פתרונות וידאו ובעיקר ל'ממשק' ביניהם.

צורך זה – לממשק בין אודיו לוידאו – מקבל מענה רחב ע"י מגוון הפתרונות שפותחו על ידינו וע"י השותפים העסקיים שלנו כדוגמת –  ZY הבריטית ו- GEFFEN האמריקנית -  המצטיינים באיכות מוצר גבוהה ביותר, התאמה לדרישות שוק כל כך דינמי ובפיתוח מוצרים חדשניים ברמה הגבוהה ביותר. 

EDGE BLENDERS
(מיזוג גבולות הקרנה)

 

אולמי אירועים הם אולי הדוגמא הקלסית למיזוג מסכים. כדי ששני מסכים יראו כמסך אחד גדול עם צבעוניות אחידה, חדות זהה ועוצמת תאורה שווה נדרש יישום של טכנולוגיית אדג' בלנדר (EDGE-BLENDER).

 

לצורך כך, יחד עם השותפים העסקיים שלנו כדוגמת TV1 הבריטית המובילה בעולם בתחום עיבוד התמונה, פיתחנו את טכנולוגיית מיזוג המסכים המתקדמת ביותר ואשר מצטיינת הן באיכות התמונה המאוחדת המתקבלת, והן בעמידות החומרה ורמת התקלות האפסית שלה. 

 

 

מרחיקי וידאו

אחד התחומים המרכזיים בתחום פתרונות הוידאו/אודיו מבוסס טכנולוגיית HDBaseT הנחשבת ביותר ע"י המקצוענים בתחום ואשר גובשה  ביחד עם VALENS שותפה עסקית שלנו.

הנסיון בשטח מעיד כי מרחיקי הוידאו שאנו מייצרים הם האיכותיים ביותר בשוק וזאת על רקע איכות התמונה הגבוהה, עמידותם וביצועיהם לאורך זמן. לרמת איכות מוקפדת זו יש משמעות כלכלית ברורה: היא דורשת תחלופת רכיבים נמוכה ביותר (אם בכלל), עמידות  לאורך זמן גם אחרי תום תקופת האחריות על המוצר וכפועל יוצא, מביאה לחיסכון עצום בימי עבודה וריצות הנדרשים לצורך החלפת רכיבים שמתאפיינים אולי במחיר יותר נמוך אבל גם בתקלות רבות.

אל טכנולוגיה ה- HDBaseT המוכרת לכולם מצטרפת טכנולוגיה נוספת המבוססת על העברת קבצים באמצעות סיבים אופטיים ואשר יתרונה הגדול, בנוסף על הקיים, הוא המרחק הגדול שמתאפשר בין ספק התמונה

KVM MATRIX OVER IP​

מוצר הדגל שלנו – ובאותה נימה של חדשנות – ברוכים הבאים אל העתיד.

מטריצות, ממירי פורמטים... בעצם, 'מוח' אחד (התוכנה שפיתחנו) מולבש על גוף  קטן (החומרה ששידכנו אל המוח) שמנהל עולם שלם של פתרונות ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר ומאפשר התאמה מושלמת לכל צורך תוך הפגנת גמישות שלא נראתה עד כה.

כך לדוגמא, במקום לקנות עוד קופסאות של מטריצות כי הארגון גדל או כשמתנהל מבצע מיוחד שדורש הגדלה זמנית של עמדות עבודה, המערכת, בדרכה המיוחדת ופורצת הדרך שאין זה המקום לחשוף , מנתבת את המידע לכל כמות מסכים נדרשת בעת הגדלת מספר העמדות, הקטנה ו'ברגיעה'.

משמעות יכולות אלה של המערכת היא חיסכון כספי אדיר. ובלי דוגמא מספרית אי אפשר. מטריצה של 84 רכיבים היתה עולה לארגון כמיליון ₪. במערכת החדשה, עלות כמות כזו של יציאות תעמוד על  1/4 מהמחיר.

ויש עוד.

קלות הפעלה – מרגע הטמעתה בארגון, אין צורך ללמוד את המערכת מחדש עם כל שינוי. אלה אותם רכיבים, אותם משתמשים, אותו תפקוד ותפעול – רק הנפחים משתנים.

תמיכה מעולה – אנחנו הם מפתחי המערכת, אנחנו כאן, זמינים לכל צורך ולכן התמיכה היא המעולה ביותר שיש והזמינות מיידית.

עלות נמוכה -  יש מערכות דומות שפותחו בעולם אבל מחירן יקר משמעותית מעלות מערכת ה-KVM שאנחנו מציעים לך כעת.  

מפצלים ובוררים  

לכאורה מוצרים פשוטים ואשר מקומם כמעט בכל פתרון וידאו/אודיו נדרש. לכאורה... כי דווקא כאן, יש משמעות מיוחדת לאיכות המוצר ועמידותו לאורך זמן. מי רוצה להחליף בורר או מפצל לעיתים קרובות בגלל רכיב ששבק.

מפצלים – דווקא בגלל שכיחות השימוש במוצר זה דאגנו לפתח קשת רחבה ביותר של מפצלים לכל צורך ומטרה כולל המילה האחרונה בתחום - טכנולוגיית ה- HDR  שמשדרגת את איכות הפרטים בכל תמונה.

בוררים – יתרון בולט של הבוררים פרי פס היצור שלנו הוא ההתאמה לכל ממשקי המסכים (DP...HDMI...VGA...) , ומכיון שהשימוש המרכזי בבוררים נעשה בחדרי ישיבות הופעת התמונה בכל מסך שמחובר למחשב היא אוטומטית ללא צורך בלחיצה על מקש. ואם דרושה לך יכולת שליטה מוגברת או צורך ב'סקיילינג'... הגעת למקום הנכון. לצרכני הבוררים והמפצלים

סילורה פיתוח