השותפים העסקיים שלנו

 

 

כל מי שמצוי בתחום הוידאו/אודיו  מכיר ומשתמש במוצרים של החברות המובילות. אלה שמוצריהן נושאים את תווי האיכות ועומדים בתקנים המחמירים ביותר המהווים אישור לאיכות המוצר, השירות והעמידות לאורך זמן.
שמות כמו: TVone, GEFFEN, LIGHTWARE, SY ,ZV  ועוד רבים אחרים הם השותפים העסקיים שלנו ואשר מעדיפים לרכוש מאיתנו את המוצרים היוצאים מפס הייצור שלנו ולהיפך. אם כך, זה המקום והזמן להכיר את השותפים העסקיים שלנו קצת יותר מקרוב. היכרות שתחזק אותך בנו בבחירתך להיות לקוח שלנו וליהנות מגלריית הפתרונות וליין המוצרים שאנחנו מייצרים ומספקים לשוק העולמי והישראלי כאחד: 

 

GEFEN

חברת GEFEN האמריקאית החלה לפתח ולשווק מוצרים לתחום המחשוב והמולטימדיה כבר בשנת 1995, כבר אז נוצרו הניצנים הראשונים של מערכות KVM, מרחקי אודיו ווידאו, מפצלים, ממתגים ומטריצות שונות, GEFEN היתה מהראשונות לאמץ את התקנים הדיגיטליים החדשים ולהטמיע אותם במערכות שלה.
גם היום, חברת GEFEN היא מהמובילות בתחום, עם מוצרים המשלבים תקני HDR HDMI2.0 HDBaseT2.0 ועוד.

SY

חברת SY הבריטית הינה חברת מולטימדיה ותיקה מאוד (נוסדה ב-1983) עם נגיעות בכל תחומי הקישוריות בעולם המולטימדיה, עם מערכות מולטיפורמט, KEYPED, ומגברי אודיו על הקיר לחדרי ישיבות, פודיומים וכו'.

​חברת SY מובילה בעיצוב מוצר ייחודי, קו מוצרים מקצועי ללא פשרות.

סילורה פיתוח

חברת סילורה פיתוח מקיבוץ כבר מסריק, נמצאת בחוד החנית של ה PROAV בעולם, עם פיתוחים פורצי דרך ומוצרים זוכי פרסים, מגוון לקוחות עשיר מכלל הגלובוס, ונסיון עשיר שנצבר במרוצת השנים. 
הפיתוחים הותיקים של החברה כגון מערכת KVM OVER IP מוטמעים מזה שנים במערכות ביטחון, פיננסיים ומולטימדיה שונות. חברת סילורה פיתוח ממשיכה לדחוף את השוק העולמי קדימה אל עבר המחר. 

TVONE

חברת TVONE אשר מייצרת ומפתחת באנגליה, בעלת שם עולמי מבוסס בתחום עיבוד וידאו המקצועי. TVONE מובילה בטכנולוגיית בקרי קירות וידאו עם מערכת CORIO MASTER ומציעה איכות ללא פשרות ומענה כל דירשה שעולה מצד הלקוח בכל הקשור לביצועי וידאו. TVONE ידועה מאוד ביכולות הסקיילרים שלהם ומערכות MULTIVIEW מתקדמות ועוד.

סילורה פיתוח